листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Стопанска банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01. - 31.03.2021 година:

 


Nerevidirani fin.izvestai_Stopanska Banka AD Skopje_01.01.- 31.03.2021.xls

Објавено на: 12.04.2021 14:30:47
Документ БР.: DOC_12294-2/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.