листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Информација во врска со Годишното Собрание на акционери закажано за 19.05.2021 година


2.Објава за гласање со коресподенција.pdf

Објавено на: 16.04.2021 15:53:30
Документ БР.: DOC_10191-340/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации