листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлука за Собрание на акционери


Предлог Одлука за избор на членови на Одбор на директори.doc

Објавено на: 19.04.2021 15:45:51
Документ БР.: DOC_13285-56/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери