листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех -Витаминка АД Прилеп


Nerevidiran bilans na uspeh 01.01-31.03.2021.xlsx

Објавено на: 27.04.2021 15:22:34
Документ БР.: DOC_12294-25/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.