Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Во прилог биланс на успех 01.01.-31.03.2021


bilans na uspeh 31.03.2021.xls

Објавено на: 28.04.2021 09:48:45
Документ БР.: DOC_12294-31/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.