листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон  билансот на успех за периодот 01.01.-31.03.20201


Објаснување кон финансиските извештаи 31.03.2021.docx

Објавено на: 29.04.2021 15:10:58
Документ БР.: DOC_10191-416/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации