листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-31.03.2021г.


Банки - 3 и 9 - месечно известување-310321.xls

Објавено на: 29.04.2021 15:44:25
Документ БР.: DOC_12294-79/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.