листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонијатурист АД Скопје-Биланс на успех за пер.01.01.-31.03.2021 година


Македонијатурист АД Ск.-Биланс на успех-01.01.-31.03.2021-неревид.xls

Објавено на: 04.05.2021 14:11:51
Документ БР.: DOC_12294-84/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.