листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонијатурист АД Скопје-Коментар кон Билансот на успех за пер.01.01.-31.03.2021 година.


Коментар кон Билансот на успех (неревидиран) за пер.01.01-31.03.2021.pdf

Објавено на: 04.05.2021 14:11:57
Документ БР.: DOC_10191-420/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации