листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Витаминка АД Прилеп известува за откуп на сопствени акции.


Izvestuvanje za otkup na sopstveni akcii 04.05.2021.docx

Објавено на: 04.05.2021 14:17:26
Документ БР.: DOC_12291-3/2021
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции