листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува неревидираниот Биланс на успех за периодот јануари - март 2021 година. 


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (3).xls

Објавено на: 04.05.2021 15:27:17
Документ БР.: DOC_12294-94/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.