листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2021-31.03.2021-Макстил А.Д


Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2021.xls

Објавено на: 04.05.2021 16:23:18
Документ БР.: DOC_12294-96/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.