листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај 2020 г. - Макстил А.Д.


Ревидирани Финансиски извештаи 2020 г. Макстил.pdf

Објавено на: 26.05.2021 14:24:42
Документ БР.: DOC_12304-46/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи