листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за 2020 година


Ревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за 2020 година.pdf

Објавено на: 26.05.2021 15:57:30
Документ БР.: DOC_12304-48/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи