листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

ОКТА АД-Скопје објавува:


2.2 Одлука за покривање на загубата.pdf

Објавено на: 28.05.2021 09:10:14
Документ БР.: DOC_12287-20/2021
Урнек: Распределба на добивка