листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

ОКТА АД-Скопје објавува:


Финансиски извештаи за 2020 година.pdf

Објавено на: 28.05.2021 09:11:16
Документ БР.: DOC_12304-60/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи