листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорки извештај

Коносидиран ревизорски извештај


13.Ревизорски Извештај за 2020.pdf
14.Консолидиран Ревизорски Извештај за 2020.pdf

Објавено на: 28.05.2021 14:06:01
Документ БР.: DOC_12304-63/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи