листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Во прилог ја доставуваме Предлог-Одлуката која е на дневен ред на закажаната седница на Собрание на акционери на ГТЦ А.Д. Скопје


Izbor-Neizvrs. clenovi-juli 2021.doc

Објавено на: 17.06.2021 14:10:50
Документ БР.: DOC_13285-145/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери