листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје гo објавува Годишниот извештај за работењето на Друштвото за 2020 година.


4.1_MKT Godisen izvestaj za rabotenjeto za 2020.pdf

Објавено на: 17.06.2021 14:42:10
Документ БР.: DOC_10191-477/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации