листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи на УНИ Банка АД Скопје за 2020 година


Ревидирани финансиски извештаи на УНИ Банка АД Скопје за 2020 година..pdf

Објавено на: 24.06.2021 14:23:02
Документ БР.: DOC_12304-89/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи