листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

.


Годишна сметка и фин извештаи 31.12.2020.pdf
СТБ Финсниски извештаи и год извештај 31.12.2020.pdf

Објавено на: 29.06.2021 15:57:44
Документ БР.: DOC_12304-92/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи