листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

.


Исплата на дивиденда на приоритетни акции за 2020 год..pdf

Објавено на: 29.06.2021 15:53:25
Документ БР.: DOC_10187-16/2021
Урнек: Дивиденден Календар