листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

.


Распределба на добивка за 2020 год..pdf

Објавено на: 29.06.2021 15:53:19
Документ БР.: DOC_12287-32/2021
Урнек: Распределба на добивка