листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување до акционерите, иматели на приоритетни акции, во врска со исплата на дивиденда:


Известување до имателите на прироритетни акции во врска со исплата на дивиденда.pdf

Објавено на: 01.07.2021 14:27:14
Документ БР.: DOC_10191-489/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации