листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката остварена во 2020 година


odluka za paspredelba na dobivka za 2020.pdf

Објавено на: 07.07.2021 08:59:45
Документ БР.: DOC_12287-34/2021
Урнек: Распределба на добивка