листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за отповикување и Одлука за назначување на членови на Одбор на директори


odluki za otpovikuvanje i izbor na clenovi na Odbor na direktori.pdf

Објавено на: 07.07.2021 08:59:58
Документ БР.: DOC_12285-27/2021
Урнек: Измени во органи на управување