листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

PELISTERKA-Obrazlozeni kon finansiskite izvestai 01.01-30.06.2021


Berza-Obrazlozenie 30.06.2021.pdf

Објавено на: 21.07.2021 14:10:01
Документ БР.: DOC_10191-505/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации