листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

01-06/2021


Zito_Karaorman_AD_Kicevo_Non-audited_financial_statements_01.01._-_30.06.21.xls

Објавено на: 22.07.2021 09:49:50
Документ БР.: DOC_26441-6/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.