Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.2021


bilansi 30.06.2021.xlsx

Објавено на: 27.07.2021 14:15:56
Документ БР.: DOC_26441-16/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.