листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Вабтек МЗТ АД, Скопје

Образложение кон остварени резултати 01.01 - 30.06.2021


Образложение кон остварени резултати 01.01-30.06.2021.pdf

Објавено на: 28.07.2021 14:54:33
Документ БР.: DOC_10191-537/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации