листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари - Јуни 2021


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари - Јуни 2021.xlsx

Објавено на: 29.07.2021 09:00:56
Документ БР.: DOC_26441-29/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.