листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани Финансиски Извештаи 01.01.-30.06.2021 Макпетрол АД.xlsx

Објавено на: 29.07.2021 09:02:16
Документ БР.: DOC_26441-30/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.