листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за финансиските извештаи за период 01.01.-30.06.2021


Образложение за остварени резултати 30 06 2021.pdf

Објавено на: 29.07.2021 14:10:01
Документ БР.: DOC_10191-548/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации