листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЛБ Банка АД Скопје ги објавува (неревидираните) неконсолидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.-30.06.2021 година.


Неревидирани финансиски извештаи - НЛБ Банка АД Скопје - 30.06.2021.xls

Објавено на: 30.07.2021 09:01:46
Документ БР.: DOC_26441-50/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.