Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонијатурист АД Скопје - Финансиски извештаи за период 01.01 - 30.06.2021


Финансиски извештаи за пер.01.01-30.06.2021-неревид.xls

Објавено на: 30.07.2021 14:07:48
Документ БР.: DOC_26441-58/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.