листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финасиски извештаи 01.01. - 30.06.2021


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(06-2021).xls

Објавено на: 30.07.2021 14:19:11
Документ БР.: DOC_26441-67/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.