листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Стопанска банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01. - 30.06.2021 година:


Неревидирани фин.извештаи_01.01.-30.06.2021-Стопанска банка АД Скопје.xls

Објавено на: 30.07.2021 14:34:08
Документ БР.: DOC_26441-74/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.