листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1. - 30.6.2021 година, со техничка корекција во биланс на успех во делот заработка по акција.

 


Неревидирани финансиски извештаи а период 1.1 - 30.6.2021 година.xls

Објавено на: 30.07.2021 14:30:37
Документ БР.: DOC_26441-73/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.