листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2021г.


Банки -6 и 12 - месечно известување-30062021.xls

Објавено на: 30.07.2021 15:45:13
Документ БР.: DOC_26441-86/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.