листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за финансиските резултати на УНИ Банка АД Скопје за период 01.01-30.06.2021г.


Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01 01-30.06 2021.docx

Објавено на: 30.07.2021 15:45:18
Документ БР.: DOC_10191-596/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации