листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаи 30.06.2021 - Макстил АД


Nerevidirani finansiski izveshtai 01.01.-30.06.2021.xlsx

Објавено на: 30.07.2021 16:04:25
Документ БР.: DOC_26441-89/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.