листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува oбразложението за работењето за периодот јануари - јуни 2021 година.


Obrazlozenie za rabotenjeto na Makedonski Telekom_ Jan - Jun 2021_F3.pdf

Објавено на: 03.08.2021 14:11:57
Документ БР.: DOC_10191-602/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации