листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани шестмесечни консолидирани резултати за период 01.01. - 30.06.2021


6 Месечни известувања-консолидирани - природа на трошоци 30 06 2021.xlsx

Објавено на: 04.08.2021 14:15:52
Документ БР.: DOC_26441-102/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.