листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Обраложение за шестмесечни консолидирани резултати за период 01.01.-30.06.2021


Образложение за остварени шест месечни консолидирани резултати со 30 06 2021.pdf

Објавено на: 04.08.2021 14:15:55
Документ БР.: DOC_10191-611/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации