листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

 

2021.08.04 - Одлука за утврдување на точни датуми на исплата на дивиденда за 2020 година


2021.08.04 - Одлука за утврдување на точни датуми на исплата на дивиденда за 2020 година.pdf

Објавено на: 04.08.2021 15:01:47
Документ БР.: DOC_10187-18/2021
Урнек: Дивиденден Календар