листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани Консолидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2021 Макпетрол АД.xlsx

Објавено на: 12.08.2021 08:58:16
Документ БР.: DOC_26441-105/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.