листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на промените во финансискиот резултат на Макпетрол АД и Подружниците 01.01.-30.06.2021.pdf

Објавено на: 12.08.2021 08:58:19
Документ БР.: DOC_10191-619/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации