листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение до берза за неревидирани консолидирани финансиски извештаи од Витаминка АД Прилеп


Obrazlozenie do berza nerevidirani konsolidirani finansiski izvestai 01.01.-30.06.2021.docx

Објавено на: 13.08.2021 15:05:04
Документ БР.: DOC_10191-625/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации