листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаии 01.01. -30.06.2021


6 и 12 -Консолидиран- Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(06-2021).xls

Објавено на: 16.08.2021 09:09:14
Документ БР.: DOC_26441-111/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.