листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01.01 - 30.06.2021 година

 


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2021.xlsx

Објавено на: 16.08.2021 14:18:26
Документ БР.: DOC_26441-114/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.